KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Bentley
  4. Continental GT

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Bentley Continental GT čip tuning – podaci o snazi Stage 1

9 motorizacija u 3 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Bentley Continental GT I (2003–2011)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
6.0 W12 Bi-Turbo 560Benzin560 PS · 650 Nm670 PS · 790 Nm+110 PS · +140 Nm
6.0 W12 Bi-Turbo Speed 610Benzin610 PS · 750 Nm720 PS · 900 Nm+110 PS · +150 Nm

Bentley Continental GT II (2011–2018)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
6.0 W12 Bi-Turbo 575Benzin575 PS · 700 Nm690 PS · 850 Nm+115 PS · +150 Nm
6.0 W12 Bi-Turbo Speed 625Benzin625 PS · 800 Nm740 PS · 960 Nm+115 PS · +160 Nm
4.0 V8 Bi-Turbo 507Benzin507 PS · 660 Nm610 PS · 810 Nm+103 PS · +150 Nm
4.0 V8 Bi-Turbo S 528Benzin528 PS · 680 Nm630 PS · 820 Nm+102 PS · +140 Nm

Bentley Continental GT III (2018–2024)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
6.0 W12 Bi-Turbo 635Benzin635 PS · 900 Nm750 PS · 1080 Nm+115 PS · +180 Nm
4.0 V8 Bi-Turbo 550Benzin550 PS · 770 Nm660 PS · 940 Nm+110 PS · +170 Nm
6.0 W12 Bi-Turbo Speed 659Benzin659 PS · 900 Nm775 PS · 1080 Nm+116 PS · +180 Nm

Ostali Bentley modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.