KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Citroën
  4. C5

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Citroën C5 čip tuning – podaci o snazi Stage 1

16 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Citroën C5 I (2001-2008)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6 HDi 109Dizel109 PS · 240 Nm135 PS · 290 Nm+26 PS · +50 Nm
2.0 HDi 90Dizel90 PS · 205 Nm110 PS · 250 Nm+20 PS · +45 Nm
2.0 HDi 109Dizel109 PS · 250 Nm135 PS · 300 Nm+26 PS · +50 Nm
2.0 HDi 136Dizel136 PS · 320 Nm170 PS · 390 Nm+34 PS · +70 Nm
2.2 HDi 133Dizel133 PS · 314 Nm165 PS · 380 Nm+32 PS · +66 Nm
2.2 HDi 173Dizel173 PS · 370 Nm210 PS · 430 Nm+37 PS · +60 Nm

Citroën C5 II (2008-2017)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6 HDi 112Dizel112 PS · 270 Nm140 PS · 330 Nm+28 PS · +60 Nm
2.0 HDi 140Dizel140 PS · 320 Nm175 PS · 390 Nm+35 PS · +70 Nm
2.0 HDi 163Dizel163 PS · 340 Nm200 PS · 410 Nm+37 PS · +70 Nm
2.2 HDi 173Dizel173 PS · 370 Nm210 PS · 430 Nm+37 PS · +60 Nm
2.7 HDi V6 204Dizel204 PS · 440 Nm245 PS · 510 Nm+41 PS · +70 Nm
3.0 HDi V6 240Dizel240 PS · 450 Nm290 PS · 530 Nm+50 PS · +80 Nm
1.6 THP 156Benzin156 PS · 240 Nm185 PS · 300 Nm+29 PS · +60 Nm
2.0 BlueHDi 150Dizel150 PS · 370 Nm185 PS · 440 Nm+35 PS · +70 Nm
2.0 BlueHDi 180Dizel180 PS · 400 Nm220 PS · 470 Nm+40 PS · +70 Nm
2.2 HDi 204Dizel204 PS · 450 Nm245 PS · 520 Nm+41 PS · +70 Nm

Ostali Citroën modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.