KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Iveco
  4. S-Way

Podaci o snazi · Kamioni i autobusi

Iveco S-Way čip tuning – podaci o snazi Stage 1

12 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Iveco S-Way (2019–2023)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
8.7 Cursor 9 330Dizel330 PS · 1400 Nm390 PS · 1650 Nm+60 PS · +250 Nm
8.7 Cursor 9 400Dizel400 PS · 1700 Nm450 PS · 1920 Nm+50 PS · +220 Nm
11.1 Cursor 11 420Dizel420 PS · 2000 Nm490 PS · 2340 Nm+70 PS · +340 Nm
11.1 Cursor 11 480Dizel480 PS · 2300 Nm540 PS · 2600 Nm+60 PS · +300 Nm
12.9 Cursor 13 510Dizel510 PS · 2300 Nm590 PS · 2670 Nm+80 PS · +370 Nm
12.9 Cursor 13 570Dizel570 PS · 2500 Nm640 PS · 2810 Nm+70 PS · +310 Nm
8.7 Cursor 9 NP 400Gas400 PS · 1700 Nm450 PS · 1900 Nm+50 PS · +200 Nm
12.9 Cursor 13 NP 460Gas460 PS · 2000 Nm515 PS · 2240 Nm+55 PS · +240 Nm

Iveco S-Way XC13 (2024–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
12.9 XC13 460Dizel460 PS · 2500 Nm545 PS · 2920 Nm+85 PS · +420 Nm
12.9 XC13 500Dizel500 PS · 2600 Nm580 PS · 2990 Nm+80 PS · +390 Nm
12.9 XC13 540Dizel540 PS · 2700 Nm615 PS · 3080 Nm+75 PS · +380 Nm
12.9 XC13 580Dizel580 PS · 2800 Nm650 PS · 3150 Nm+70 PS · +350 Nm

Ostali Iveco modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.