KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Mercedes-Benz Trucks

Podaci o snazi · Kamioni i autobusi

Mercedes-Benz Trucks čip tuning – podaci o snazi Stage 1

27 motorizacija u 3 modela. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije su naše iskustvo, namjerno na donjoj granici ostvarivog.

Modeli

Mercedes-Benz Trucks Actros

MP4 Euro 6 (2011–2018)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
10.7 OM470 326Dizel326 PS · 1700 Nm385 PS · 2010 Nm+59 PS · +310 Nm
10.7 OM470 360Dizel360 PS · 1800 Nm420 PS · 2090 Nm+60 PS · +290 Nm
10.7 OM470 394Dizel394 PS · 1900 Nm450 PS · 2170 Nm+56 PS · +270 Nm
10.7 OM470 428Dizel428 PS · 2100 Nm480 PS · 2360 Nm+52 PS · +260 Nm
12.8 OM471 422Dizel422 PS · 2100 Nm495 PS · 2460 Nm+73 PS · +360 Nm
12.8 OM471 449Dizel449 PS · 2200 Nm515 PS · 2530 Nm+66 PS · +330 Nm
12.8 OM471 476Dizel476 PS · 2300 Nm545 PS · 2620 Nm+69 PS · +320 Nm
12.8 OM471 510Dizel510 PS · 2500 Nm575 PS · 2810 Nm+65 PS · +310 Nm

MP5 Euro 6 (2018–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
12.8 OM471 449Dizel449 PS · 2200 Nm515 PS · 2530 Nm+66 PS · +330 Nm
12.8 OM471 476Dizel476 PS · 2300 Nm545 PS · 2620 Nm+69 PS · +320 Nm
12.8 OM471 530Dizel530 PS · 2600 Nm595 PS · 2910 Nm+65 PS · +310 Nm
15.6 OM473 517Dizel517 PS · 2600 Nm600 PS · 3020 Nm+83 PS · +420 Nm
15.6 OM473 578Dizel578 PS · 2800 Nm660 PS · 3190 Nm+82 PS · +390 Nm
15.6 OM473 626Dizel626 PS · 3000 Nm700 PS · 3360 Nm+74 PS · +360 Nm

Mercedes-Benz Trucks Arocs

Euro 6 (2013–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
7.7 OM936 299Dizel299 PS · 1200 Nm340 PS · 1360 Nm+41 PS · +160 Nm
7.7 OM936 354Dizel354 PS · 1400 Nm400 PS · 1580 Nm+46 PS · +180 Nm
10.7 OM470 326Dizel326 PS · 1700 Nm385 PS · 2010 Nm+59 PS · +310 Nm
10.7 OM470 428Dizel428 PS · 2100 Nm480 PS · 2360 Nm+52 PS · +260 Nm
10.7 OM470 456Dizel456 PS · 2200 Nm515 PS · 2480 Nm+59 PS · +280 Nm
15.6 OM473 517Dizel517 PS · 2600 Nm600 PS · 3020 Nm+83 PS · +420 Nm
15.6 OM473 626Dizel626 PS · 3000 Nm700 PS · 3360 Nm+74 PS · +360 Nm

Mercedes-Benz Trucks Atego

Euro 6 (2013–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
5.1 OM934 156Dizel156 PS · 650 Nm185 PS · 770 Nm+29 PS · +120 Nm
5.1 OM934 177Dizel177 PS · 750 Nm205 PS · 870 Nm+28 PS · +120 Nm
5.1 OM934 231Dizel231 PS · 900 Nm260 PS · 1020 Nm+29 PS · +120 Nm
7.7 OM936 238Dizel238 PS · 1000 Nm280 PS · 1180 Nm+42 PS · +180 Nm
7.7 OM936 272Dizel272 PS · 1100 Nm315 PS · 1260 Nm+43 PS · +160 Nm
7.7 OM936 299Dizel299 PS · 1200 Nm340 PS · 1360 Nm+41 PS · +160 Nm

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.