KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. MINI
  4. Countryman

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

MINI Countryman čip tuning – podaci o snazi Stage 1

12 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

MINI Countryman F60 (2017–2023)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
Cooper 136Benzin136 PS · 220 Nm170 PS · 280 Nm+34 PS · +60 Nm
Cooper S 192Benzin192 PS · 280 Nm235 PS · 350 Nm+43 PS · +70 Nm
Cooper D 150Dizel150 PS · 330 Nm190 PS · 410 Nm+40 PS · +80 Nm
Cooper SD 190Dizel190 PS · 400 Nm235 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
2.0 Cooper S 192Benzin192 PS · 280 Nm235 PS · 350 Nm+43 PS · +70 Nm
2.0 John Cooper Works 231Benzin231 PS · 350 Nm275 PS · 430 Nm+44 PS · +80 Nm
2.0 Cooper D 150Dizel150 PS · 330 Nm185 PS · 400 Nm+35 PS · +70 Nm
2.0 Cooper SD 190Dizel190 PS · 400 Nm235 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm

MINI Countryman R60 (2010–2016)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6 Cooper S 184Benzin184 PS · 240 Nm220 PS · 300 Nm+36 PS · +60 Nm
1.6 John Cooper Works 218Benzin218 PS · 280 Nm260 PS · 350 Nm+42 PS · +70 Nm
1.6 Cooper D 112Dizel112 PS · 270 Nm140 PS · 330 Nm+28 PS · +60 Nm
2.0 Cooper SD 143Dizel143 PS · 305 Nm180 PS · 370 Nm+37 PS · +65 Nm

Ostali MINI modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.