Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservice| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 5.2 V12 Bi-Turbo 608 | Benzin | 608 PS · 700 Nm | 715 PS · 840 Nm | +107 PS · +140 Nm |
| 4.0 V8 Bi-Turbo 510 | Benzin | 510 PS · 675 Nm | 610 PS · 820 Nm | +100 PS · +145 Nm |
| 5.2 V12 Bi-Turbo AMR 639 | Benzin | 639 PS · 700 Nm | 755 PS · 840 Nm | +116 PS · +140 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 4.0 V8 Bi-Turbo 550 | Benzin | 550 PS · 700 Nm | 660 PS · 850 Nm | +110 PS · +150 Nm |
| 4.0 V8 Bi-Turbo 707 (DBX707) | Benzin | 707 PS · 900 Nm | 835 PS · 1080 Nm | +128 PS · +180 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 4.0 V8 Bi-Turbo 510 | Benzin | 510 PS · 685 Nm | 610 PS · 840 Nm | +100 PS · +155 Nm |
| 4.0 V8 Bi-Turbo F1 Edition 535 | Benzin | 535 PS · 685 Nm | 630 PS · 820 Nm | +95 PS · +135 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 4.0 V8 Bi-Turbo 665 | Benzin | 665 PS · 800 Nm | 785 PS · 960 Nm | +120 PS · +160 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 4.3 V8 Sauger 385 | Benzin | 385 PS · 410 Nm | 400 PS · 430 Nm | +15 PS · +20 Nm |
| 4.7 V8 Sauger 426 | Benzin | 426 PS · 470 Nm | 445 PS · 490 Nm | +19 PS · +20 Nm |
| 5.9 V12 Sauger 517 | Benzin | 517 PS · 570 Nm | 530 PS · 590 Nm | +13 PS · +20 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.