KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Cupra
  4. Formentor

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Cupra Formentor čip tuning – podaci o snazi Stage 1

11 motorizacija u 1 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Cupra Formentor 1. Generation (KM, 2020–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.5 TSI 150Benzin150 PS · 250 Nm180 PS · 310 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 TSI 190Benzin190 PS · 320 Nm225 PS · 390 Nm+35 PS · +70 Nm
2.0 TSI 245Benzin245 PS · 370 Nm290 PS · 440 Nm+45 PS · +70 Nm
2.0 TSI 310Benzin310 PS · 400 Nm365 PS · 480 Nm+55 PS · +80 Nm
2.5 TSI VZ5 390Benzin390 PS · 480 Nm460 PS · 580 Nm+70 PS · +100 Nm
2.0 TDI 150Dizel150 PS · 360 Nm190 PS · 430 Nm+40 PS · +70 Nm
2.0 TSI 204Benzin204 PS · 320 Nm240 PS · 380 Nm+36 PS · +60 Nm
2.0 TSI 333Benzin333 PS · 420 Nm390 PS · 500 Nm+57 PS · +80 Nm
1.4 e-Hybrid 204Hibrid204 PS · 350 Nm225 PS · 395 Nm+21 PS · +45 Nm
1.4 e-Hybrid 245Hibrid245 PS · 400 Nm270 PS · 455 Nm+25 PS · +55 Nm
1.5 e-Hybrid 272Hibrid272 PS · 400 Nm300 PS · 455 Nm+28 PS · +55 Nm

Ostali Cupra modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.