KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Dacia

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Dacia čip tuning – podaci o snazi Stage 1

24 motorizacija u 6 modela. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije su naše iskustvo, namjerno na donjoj granici ostvarivog.

Modeli

Dacia Dokker

I (2012–2021)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.2 TCe 115Benzin115 PS · 190 Nm140 PS · 240 Nm+25 PS · +50 Nm
1.5 dCi 75Dizel75 PS · 180 Nm95 PS · 220 Nm+20 PS · +40 Nm
1.5 dCi 90Dizel90 PS · 220 Nm110 PS · 260 Nm+20 PS · +40 Nm

Dacia Duster

I (2010–2017)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6 16V 105Benzin105 PS · 148 Nm110 PS · 150 Nm+5 PS · +2 Nm
1.2 TCe 125Benzin125 PS · 205 Nm150 PS · 250 Nm+25 PS · +45 Nm
1.5 dCi 90Dizel90 PS · 200 Nm110 PS · 240 Nm+20 PS · +40 Nm
1.5 dCi 110Dizel110 PS · 240 Nm135 PS · 290 Nm+25 PS · +50 Nm

II (2018–2024)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.0 TCe 100Benzin100 PS · 160 Nm120 PS · 200 Nm+20 PS · +40 Nm
1.3 TCe 130Benzin130 PS · 240 Nm155 PS · 290 Nm+25 PS · +50 Nm
1.3 TCe 150Benzin150 PS · 250 Nm175 PS · 300 Nm+25 PS · +50 Nm
1.5 dCi 110Dizel110 PS · 260 Nm135 PS · 310 Nm+25 PS · +50 Nm
1.5 Blue dCi 115Dizel115 PS · 260 Nm140 PS · 310 Nm+25 PS · +50 Nm

Dacia Jogger

I (2022–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.0 TCe 110Benzin110 PS · 200 Nm130 PS · 240 Nm+20 PS · +40 Nm
1.0 ECO-G 100 LPGGas100 PS · 170 Nm120 PS · 200 Nm+20 PS · +30 Nm

Dacia Lodgy

I (2012–2022)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.2 TCe 115Benzin115 PS · 190 Nm140 PS · 240 Nm+25 PS · +50 Nm
1.5 dCi 90Dizel90 PS · 220 Nm110 PS · 260 Nm+20 PS · +40 Nm
1.5 dCi 110Dizel110 PS · 240 Nm135 PS · 290 Nm+25 PS · +50 Nm

Dacia Logan

II / MCV (2013–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
0.9 TCe 90Benzin90 PS · 135 Nm105 PS · 165 Nm+15 PS · +30 Nm
1.5 dCi 90Dizel90 PS · 220 Nm110 PS · 260 Nm+20 PS · +40 Nm

Dacia Sandero

II (2012–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
0.9 TCe 90Benzin90 PS · 135 Nm105 PS · 165 Nm+15 PS · +30 Nm
1.5 dCi 75Dizel75 PS · 180 Nm95 PS · 220 Nm+20 PS · +40 Nm
1.5 dCi 90Dizel90 PS · 220 Nm110 PS · 260 Nm+20 PS · +40 Nm

III (2020–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.0 TCe 90Benzin90 PS · 160 Nm105 PS · 200 Nm+15 PS · +40 Nm
1.0 ECO-G 100 LPGGas100 PS · 170 Nm120 PS · 200 Nm+20 PS · +30 Nm

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.