KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. MAN

Podaci o snazi · Kamioni i autobusi

MAN čip tuning – podaci o snazi Stage 1

28 motorizacija u 6 modela. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije su naše iskustvo, namjerno na donjoj granici ostvarivog.

Modeli

MAN Lion's City

Gen. 2 Euro VId (2018–heute)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
9.0 D1556 LOH 280Dizel280 PS · 1200 Nm325 PS · 1390 Nm+45 PS · +190 Nm
9.0 D1556 LOH 330Dizel330 PS · 1400 Nm375 PS · 1600 Nm+45 PS · +200 Nm
9.0 D1556 LOH 360Dizel360 PS · 1600 Nm405 PS · 1790 Nm+45 PS · +190 Nm

MAN TGE

(2017–2024)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.0 TDI 102Dizel102 PS · 300 Nm130 PS · 370 Nm+28 PS · +70 Nm
2.0 TDI 122Dizel122 PS · 340 Nm150 PS · 410 Nm+28 PS · +70 Nm
2.0 TDI 140Dizel140 PS · 340 Nm175 PS · 420 Nm+35 PS · +80 Nm
2.0 TDI 177Dizel177 PS · 410 Nm215 PS · 490 Nm+38 PS · +80 Nm

MAN TGL

Euro 6 (2012–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
4.6 D0834 160Dizel160 PS · 600 Nm190 PS · 710 Nm+30 PS · +110 Nm
4.6 D0834 190Dizel190 PS · 750 Nm220 PS · 860 Nm+30 PS · +110 Nm
4.6 D0834 220Dizel220 PS · 850 Nm250 PS · 960 Nm+30 PS · +110 Nm
6.9 D0836 250Dizel250 PS · 1050 Nm290 PS · 1230 Nm+40 PS · +180 Nm

MAN TGM

Euro 6 (2012–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
6.9 D0836 250Dizel250 PS · 1050 Nm290 PS · 1230 Nm+40 PS · +180 Nm
6.9 D0836 290Dizel290 PS · 1150 Nm335 PS · 1320 Nm+45 PS · +170 Nm
6.9 D0836 320Dizel320 PS · 1250 Nm360 PS · 1410 Nm+40 PS · +160 Nm

MAN TGS

neue Generation (2020–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
9.0 D15 330Dizel330 PS · 1600 Nm390 PS · 1890 Nm+60 PS · +290 Nm
9.0 D15 360Dizel360 PS · 1700 Nm420 PS · 1970 Nm+60 PS · +270 Nm
9.0 D15 400Dizel400 PS · 1800 Nm450 PS · 2030 Nm+50 PS · +230 Nm
12.4 D26 430Dizel430 PS · 2200 Nm505 PS · 2570 Nm+75 PS · +370 Nm
12.4 D26 470Dizel470 PS · 2400 Nm540 PS · 2760 Nm+70 PS · +360 Nm
12.4 D26 510Dizel510 PS · 2600 Nm575 PS · 2920 Nm+65 PS · +320 Nm

MAN TGX

Euro 6 (2012–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
12.4 D2676 440Dizel440 PS · 2100 Nm515 PS · 2460 Nm+75 PS · +360 Nm
12.4 D2676 480Dizel480 PS · 2300 Nm545 PS · 2620 Nm+65 PS · +320 Nm
12.4 D2676 500Dizel500 PS · 2500 Nm565 PS · 2820 Nm+65 PS · +320 Nm

neue Generation (2020–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
12.4 D26 430Dizel430 PS · 2200 Nm505 PS · 2570 Nm+75 PS · +370 Nm
12.4 D26 470Dizel470 PS · 2400 Nm540 PS · 2760 Nm+70 PS · +360 Nm
12.4 D26 510Dizel510 PS · 2600 Nm575 PS · 2920 Nm+65 PS · +320 Nm
15.2 D38 540Dizel540 PS · 2700 Nm625 PS · 3130 Nm+85 PS · +430 Nm
15.2 D38 640Dizel640 PS · 3000 Nm720 PS · 3380 Nm+80 PS · +380 Nm

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.