KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Rolls-Royce

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Rolls-Royce čip tuning – podaci o snazi Stage 1

8 motorizacija u 3 modela. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije su naše iskustvo, namjerno na donjoj granici ostvarivog.

Modeli

Rolls-Royce Cullinan

(2018–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
6.75 V12 Bi-Turbo 571Benzin571 PS · 850 Nm675 PS · 1020 Nm+104 PS · +170 Nm
6.75 V12 Bi-Turbo Black Badge 600Benzin600 PS · 900 Nm710 PS · 1080 Nm+110 PS · +180 Nm

Rolls-Royce Ghost

I (2009–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
6.6 V12 Bi-Turbo 570Benzin570 PS · 780 Nm670 PS · 940 Nm+100 PS · +160 Nm
6.6 V12 Bi-Turbo Black Badge 603Benzin603 PS · 840 Nm710 PS · 1010 Nm+107 PS · +170 Nm

II (2020–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
6.75 V12 Bi-Turbo 571Benzin571 PS · 850 Nm675 PS · 1020 Nm+104 PS · +170 Nm
6.75 V12 Bi-Turbo Black Badge 600Benzin600 PS · 900 Nm710 PS · 1080 Nm+110 PS · +180 Nm

Rolls-Royce Wraith

(2013–2023)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
6.6 V12 Bi-Turbo 632Benzin632 PS · 800 Nm745 PS · 960 Nm+113 PS · +160 Nm
6.6 V12 Bi-Turbo Black Badge 632Benzin632 PS · 870 Nm745 PS · 1040 Nm+113 PS · +170 Nm

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.