KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Same

Podaci o snazi · Traktori i poljoprivredne mašine

Same čip tuning – podaci o snazi Stage 1

8 motorizacija u 2 modela. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije su naše iskustvo, namjerno na donjoj granici ostvarivog.

Modeli

Same Explorer

HD 90.4 / 105.4 / 115.4 (2014–2016)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
3.85 FARMotion 4-Zyl. HD 90.4 84Dizel84 PS · 354 Nm100 PS · 420 Nm+16 PS · +66 Nm
3.85 FARMotion 4-Zyl. HD 105.4 97Dizel97 PS · 408 Nm115 PS · 490 Nm+18 PS · +82 Nm
3.85 FARMotion 4-Zyl. HD 115.4 103Dizel103 PS · 436 Nm120 PS · 510 Nm+17 PS · +74 Nm

HD 110 / 120 (2017–2022)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
3.85 FARMotion 4-Zyl. HD 110 101Dizel101 PS · 424 Nm120 PS · 500 Nm+19 PS · +76 Nm
3.85 FARMotion 4-Zyl. HD 120 110Dizel110 PS · 462 Nm130 PS · 540 Nm+20 PS · +78 Nm

Same Virtus

100 / 110 / 120 (2013–2017)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
3.6 Deutz TCD 4-Zyl. Virtus 100 95Dizel95 PS · 397 Nm115 PS · 480 Nm+20 PS · +83 Nm
3.6 Deutz TCD 4-Zyl. Virtus 110 105Dizel105 PS · 440 Nm125 PS · 520 Nm+20 PS · +80 Nm
3.6 Deutz TCD 4-Zyl. Virtus 120 116Dizel116 PS · 480 Nm135 PS · 560 Nm+19 PS · +80 Nm

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.