KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Vauxhall
  4. Insignia

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Vauxhall Insignia čip tuning – podaci o snazi Stage 1

12 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Vauxhall Insignia A (2008–2017)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.4i Turbo 140Benzin140 PS · 200 Nm170 PS · 250 Nm+30 PS · +50 Nm
2.0i Turbo 220Benzin220 PS · 350 Nm260 PS · 420 Nm+40 PS · +70 Nm
2.0i SIDI Turbo 250Benzin250 PS · 400 Nm295 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
VXR 2.8i V6 Turbo 325Benzin325 PS · 435 Nm385 PS · 520 Nm+60 PS · +85 Nm
1.6 CDTi 136Dizel136 PS · 320 Nm170 PS · 380 Nm+34 PS · +60 Nm
2.0 CDTi 160Dizel160 PS · 350 Nm200 PS · 420 Nm+40 PS · +70 Nm
2.0 BiTurbo CDTi 195Dizel195 PS · 400 Nm235 PS · 470 Nm+40 PS · +70 Nm

Vauxhall Insignia B (2017–2022)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.5i Turbo 165Benzin165 PS · 250 Nm200 PS · 310 Nm+35 PS · +60 Nm
GSi 2.0i Turbo 4x4 260Benzin260 PS · 400 Nm305 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
1.6 Turbo D 136Dizel136 PS · 320 Nm170 PS · 380 Nm+34 PS · +60 Nm
2.0 Turbo D 170Dizel170 PS · 400 Nm210 PS · 480 Nm+40 PS · +80 Nm
2.0 BiTurbo D 210Dizel210 PS · 480 Nm250 PS · 550 Nm+40 PS · +70 Nm

Ostali Vauxhall modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.