KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Vauxhall
  4. Astra

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Vauxhall Astra čip tuning – podaci o snazi Stage 1

11 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Vauxhall Astra J (2009–2015)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.4i 16v Turbo 140Benzin140 PS · 200 Nm170 PS · 250 Nm+30 PS · +50 Nm
1.6i 16v Turbo 170Benzin170 PS · 230 Nm205 PS · 290 Nm+35 PS · +60 Nm
1.6i DI Turbo 200Benzin200 PS · 300 Nm240 PS · 380 Nm+40 PS · +80 Nm
VXR 2.0i Turbo 280Benzin280 PS · 400 Nm330 PS · 480 Nm+50 PS · +80 Nm
1.7 CDTi 110Dizel110 PS · 260 Nm135 PS · 310 Nm+25 PS · +50 Nm
1.7 CDTi 130Dizel130 PS · 300 Nm160 PS · 360 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 CDTi 160Dizel160 PS · 350 Nm200 PS · 420 Nm+40 PS · +70 Nm
2.0 BiTurbo CDTi 195Dizel195 PS · 400 Nm235 PS · 470 Nm+40 PS · +70 Nm

Vauxhall Astra K (2015–2021)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6i Turbo 200Benzin200 PS · 300 Nm240 PS · 380 Nm+40 PS · +80 Nm
1.6 CDTi 136Dizel136 PS · 320 Nm170 PS · 380 Nm+34 PS · +60 Nm
1.6 BiTurbo CDTi 160Dizel160 PS · 350 Nm190 PS · 410 Nm+30 PS · +60 Nm

Ostali Vauxhall modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.