KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Volvo
  4. V70

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Volvo V70 čip tuning – podaci o snazi Stage 1

16 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Volvo V70 II (2000–2007)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.4 D 126Dizel126 PS · 300 Nm150 PS · 350 Nm+24 PS · +50 Nm
2.4 D5 163Dizel163 PS · 340 Nm200 PS · 400 Nm+37 PS · +60 Nm
2.4 D5 185Dizel185 PS · 400 Nm225 PS · 470 Nm+40 PS · +70 Nm
2.0 T 180Benzin180 PS · 240 Nm215 PS · 300 Nm+35 PS · +60 Nm
2.4 T 200Benzin200 PS · 285 Nm240 PS · 350 Nm+40 PS · +65 Nm
2.5 T 210Benzin210 PS · 320 Nm250 PS · 390 Nm+40 PS · +70 Nm
2.4 T5 260Benzin260 PS · 350 Nm310 PS · 420 Nm+50 PS · +70 Nm
2.5 T R 300Benzin300 PS · 400 Nm360 PS · 480 Nm+60 PS · +80 Nm

Volvo V70 III (2007–2016)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.0 D3 163Dizel163 PS · 400 Nm200 PS · 470 Nm+37 PS · +70 Nm
2.4 D5 205Dizel205 PS · 420 Nm250 PS · 500 Nm+45 PS · +80 Nm
2.0 D4 181Dizel181 PS · 400 Nm225 PS · 480 Nm+44 PS · +80 Nm
3.0 T6 304Benzin304 PS · 440 Nm360 PS · 530 Nm+56 PS · +90 Nm
2.0 D 136Dizel136 PS · 320 Nm170 PS · 390 Nm+34 PS · +70 Nm
2.4 D5 185Dizel185 PS · 400 Nm230 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
2.4 D5 215Dizel215 PS · 440 Nm260 PS · 510 Nm+45 PS · +70 Nm
3.0 T6 285Benzin285 PS · 400 Nm340 PS · 480 Nm+55 PS · +80 Nm

Ostali Volvo modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.