Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservice| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| S7 TDI 349 | Dizel | 349 PS · 700 Nm | 400 PS · 820 Nm | +51 PS · +120 Nm |
| RS7 600 | Benzin | 600 PS · 800 Nm | 690 PS · 930 Nm | +90 PS · +130 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| S7 420 | Benzin | 420 PS · 550 Nm | 485 PS · 640 Nm | +65 PS · +90 Nm |
| RS7 560 | Benzin | 560 PS · 700 Nm | 645 PS · 820 Nm | +85 PS · +120 Nm |
| RS7 Performance 605 | Benzin | 605 PS · 750 Nm | 695 PS · 870 Nm | +90 PS · +120 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 TDI 204 | Dizel | 204 PS · 400 Nm | 255 PS · 490 Nm | +51 PS · +90 Nm |
| 3.0 TDI 245 | Dizel | 245 PS · 500 Nm | 300 PS · 600 Nm | +55 PS · +100 Nm |
| 3.0 TDI 272 | Dizel | 272 PS · 580 Nm | 325 PS · 680 Nm | +53 PS · +100 Nm |
| 3.0 BiTDI 313 | Dizel | 313 PS · 650 Nm | 375 PS · 760 Nm | +62 PS · +110 Nm |
| S7 4.0 TFSI 420 | Benzin | 420 PS · 550 Nm | 495 PS · 660 Nm | +75 PS · +110 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 40 TDI 204 | Dizel | 204 PS · 400 Nm | 255 PS · 490 Nm | +51 PS · +90 Nm |
| 45 TDI 231 | Dizel | 231 PS · 500 Nm | 285 PS · 610 Nm | +54 PS · +110 Nm |
| 50 TDI 286 | Dizel | 286 PS · 620 Nm | 345 PS · 730 Nm | +59 PS · +110 Nm |
| 55 TFSI 340 | Benzin | 340 PS · 500 Nm | 400 PS · 600 Nm | +60 PS · +100 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.