KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Audi
  4. A1

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Audi A1 čip tuning – podaci o snazi Stage 1

12 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Audi A1 8X (2010–2018)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.2 TFSI 86Benzin86 PS · 160 Nm105 PS · 200 Nm+19 PS · +40 Nm
1.4 TFSI 122Benzin122 PS · 200 Nm145 PS · 250 Nm+23 PS · +50 Nm
1.4 TFSI COD 140Benzin140 PS · 250 Nm170 PS · 300 Nm+30 PS · +50 Nm
1.4 TFSI 185Benzin185 PS · 250 Nm220 PS · 300 Nm+35 PS · +50 Nm
S1 2.0 TFSI 231Benzin231 PS · 370 Nm275 PS · 440 Nm+44 PS · +70 Nm
1.6 TDI 90Dizel90 PS · 230 Nm115 PS · 280 Nm+25 PS · +50 Nm
1.6 TDI 105Dizel105 PS · 250 Nm130 PS · 300 Nm+25 PS · +50 Nm
2.0 TDI 143Dizel143 PS · 320 Nm175 PS · 390 Nm+32 PS · +70 Nm

Audi A1 GB (2018–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
25 TFSI 95Benzin95 PS · 175 Nm115 PS · 220 Nm+20 PS · +45 Nm
30 TFSI 116Benzin116 PS · 200 Nm140 PS · 250 Nm+24 PS · +50 Nm
35 TFSI 150Benzin150 PS · 250 Nm180 PS · 310 Nm+30 PS · +60 Nm
40 TFSI 200Benzin200 PS · 320 Nm235 PS · 380 Nm+35 PS · +60 Nm

Ostali Audi modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.