KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Audi
  4. Q2

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Audi Q2 čip tuning – podaci o snazi Stage 1

8 motorizacija u 1 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Audi Q2 GA (2016–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.0 TFSI 116Benzin116 PS · 200 Nm140 PS · 250 Nm+24 PS · +50 Nm
1.4 TFSI 150Benzin150 PS · 250 Nm180 PS · 310 Nm+30 PS · +60 Nm
35 TFSI 150Benzin150 PS · 250 Nm180 PS · 310 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 TFSI 190Benzin190 PS · 320 Nm225 PS · 390 Nm+35 PS · +70 Nm
SQ2 2.0 TFSI 300Benzin300 PS · 400 Nm355 PS · 480 Nm+55 PS · +80 Nm
1.6 TDI 116Dizel116 PS · 250 Nm145 PS · 300 Nm+29 PS · +50 Nm
2.0 TDI 150Dizel150 PS · 340 Nm190 PS · 410 Nm+40 PS · +70 Nm
2.0 TDI 190Dizel190 PS · 400 Nm230 PS · 480 Nm+40 PS · +80 Nm

Ostali Audi modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.