Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePodaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji
10 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 2.2 eD4 150 | Dizel | 150 PS · 400 Nm | 185 PS · 480 Nm | +35 PS · +80 Nm |
| 2.2 SD4 190 | Dizel | 190 PS · 420 Nm | 235 PS · 500 Nm | +45 PS · +80 Nm |
| 2.0 TD4 150 | Dizel | 150 PS · 380 Nm | 185 PS · 460 Nm | +35 PS · +80 Nm |
| 2.0 TD4 180 | Dizel | 180 PS · 430 Nm | 225 PS · 520 Nm | +45 PS · +90 Nm |
| 2.0 Si4 240 | Benzin | 240 PS · 340 Nm | 290 PS · 420 Nm | +50 PS · +80 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 D150 150 | Dizel | 150 PS · 380 Nm | 185 PS · 460 Nm | +35 PS · +80 Nm |
| 2.0 D180 180 | Dizel | 180 PS · 430 Nm | 225 PS · 520 Nm | +45 PS · +90 Nm |
| 2.0 D240 240 | Dizel | 240 PS · 500 Nm | 290 PS · 590 Nm | +50 PS · +90 Nm |
| 2.0 P200 200 | Benzin | 200 PS · 320 Nm | 240 PS · 400 Nm | +40 PS · +80 Nm |
| 2.0 P250 249 | Benzin | 249 PS · 365 Nm | 295 PS · 450 Nm | +46 PS · +85 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.