KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Mercedes-Benz
  4. AMG GT

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Mercedes-Benz AMG GT čip tuning – podaci o snazi Stage 1

13 motorizacija u 3 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Mercedes-Benz AMG GT C190 (2015–2021)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
AMG GT 476Benzin476 PS · 630 Nm545 PS · 730 Nm+69 PS · +100 Nm
AMG GT S 522Benzin522 PS · 670 Nm600 PS · 780 Nm+78 PS · +110 Nm
AMG GT C 557Benzin557 PS · 680 Nm640 PS · 790 Nm+83 PS · +110 Nm
AMG GT R 585Benzin585 PS · 700 Nm675 PS · 820 Nm+90 PS · +120 Nm
AMG GT Black Series 730Benzin730 PS · 800 Nm860 PS · 960 Nm+130 PS · +160 Nm

Mercedes-Benz AMG GT X290 4-Türer (2018–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
GT 43 367Benzin367 PS · 500 Nm420 PS · 580 Nm+53 PS · +80 Nm
GT 53 435Benzin435 PS · 520 Nm500 PS · 600 Nm+65 PS · +80 Nm
GT 63 585Benzin585 PS · 800 Nm675 PS · 930 Nm+90 PS · +130 Nm
GT 63 S 639Benzin639 PS · 900 Nm735 PS · 1050 Nm+96 PS · +150 Nm
GT 63 S E Performance 843Hibrid843 PS · 1470 Nm990 PS · 1760 Nm+147 PS · +290 Nm

Mercedes-Benz AMG GT C192 (2023–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
AMG GT 55 476Benzin476 PS · 700 Nm560 PS · 840 Nm+84 PS · +140 Nm
AMG GT 63 585Benzin585 PS · 800 Nm690 PS · 960 Nm+105 PS · +160 Nm
AMG GT 63 S E Performance 816Hibrid816 PS · 1420 Nm960 PS · 1700 Nm+144 PS · +280 Nm

Ostali Mercedes-Benz modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.