KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Mercedes-Benz
  4. CL-Klasse

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Mercedes-Benz CL-Klasse čip tuning – podaci o snazi Stage 1

13 motorizacija u 2 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Mercedes-Benz CL-Klasse C215 (1999–2006)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
CL 500 306Benzin306 PS · 460 Nm320 PS · 485 Nm+14 PS · +25 Nm
CL 55 AMG 360Benzin360 PS · 530 Nm380 PS · 560 Nm+20 PS · +30 Nm
CL 55 AMG Kompressor 500Benzin500 PS · 700 Nm590 PS · 840 Nm+90 PS · +140 Nm
CL 600 367Benzin367 PS · 530 Nm385 PS · 560 Nm+18 PS · +30 Nm
CL 600 Biturbo 500Benzin500 PS · 800 Nm590 PS · 960 Nm+90 PS · +160 Nm
CL 65 AMG 612Benzin612 PS · 1000 Nm720 PS · 1200 Nm+108 PS · +200 Nm

Mercedes-Benz CL-Klasse C216 (2006–2014)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
CL 500 388Benzin388 PS · 530 Nm410 PS · 560 Nm+22 PS · +30 Nm
CL 500 BlueEfficiency 435Benzin435 PS · 700 Nm510 PS · 840 Nm+75 PS · +140 Nm
CL 600 517Benzin517 PS · 830 Nm610 PS · 995 Nm+93 PS · +165 Nm
CL 63 AMG M156 525Benzin525 PS · 630 Nm555 PS · 665 Nm+30 PS · +35 Nm
CL 63 AMG M157 544Benzin544 PS · 800 Nm640 PS · 960 Nm+96 PS · +160 Nm
CL 65 AMG 612Benzin612 PS · 1000 Nm720 PS · 1200 Nm+108 PS · +200 Nm
CL 65 AMG 630Benzin630 PS · 1000 Nm740 PS · 1200 Nm+110 PS · +200 Nm

Ostali Mercedes-Benz modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.