KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Peugeot
  4. 508

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Peugeot 508 čip tuning – podaci o snazi Stage 1

10 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Peugeot 508 I (2010–2018)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6 HDi 112Dizel112 PS · 270 Nm140 PS · 320 Nm+28 PS · +50 Nm
2.0 HDi 140Dizel140 PS · 320 Nm175 PS · 380 Nm+35 PS · +60 Nm
2.0 BlueHDi 150Dizel150 PS · 370 Nm185 PS · 440 Nm+35 PS · +70 Nm
2.0 BlueHDi 180Dizel180 PS · 400 Nm220 PS · 470 Nm+40 PS · +70 Nm
2.2 HDi 204 GTDizel204 PS · 450 Nm245 PS · 520 Nm+41 PS · +70 Nm
1.6 THP 156Benzin156 PS · 240 Nm185 PS · 290 Nm+29 PS · +50 Nm

Peugeot 508 II (2018–2024)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.5 BlueHDi 130Dizel130 PS · 300 Nm160 PS · 360 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 BlueHDi 160Dizel160 PS · 400 Nm200 PS · 470 Nm+40 PS · +70 Nm
1.6 PureTech 180Benzin180 PS · 250 Nm215 PS · 300 Nm+35 PS · +50 Nm
1.6 PureTech 225Benzin225 PS · 300 Nm265 PS · 360 Nm+40 PS · +60 Nm

Ostali Peugeot modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.