KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. SEAT
  4. Ateca

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

SEAT Ateca čip tuning – podaci o snazi Stage 1

9 motorizacija u 1 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

SEAT Ateca I (2016–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.0 TDI 150Dizel150 PS · 340 Nm190 PS · 400 Nm+40 PS · +60 Nm
2.0 TSI 190Benzin190 PS · 320 Nm240 PS · 400 Nm+50 PS · +80 Nm
1.0 TSI 110Benzin110 PS · 200 Nm125 PS · 240 Nm+15 PS · +40 Nm
1.0 TSI 115Benzin115 PS · 200 Nm135 PS · 240 Nm+20 PS · +40 Nm
1.4 TSI ACT 150Benzin150 PS · 250 Nm175 PS · 300 Nm+25 PS · +50 Nm
1.5 TSI 150Benzin150 PS · 250 Nm175 PS · 300 Nm+25 PS · +50 Nm
2.0 TSI 245Benzin245 PS · 370 Nm285 PS · 440 Nm+40 PS · +70 Nm
1.6 TDI 115Dizel115 PS · 250 Nm140 PS · 295 Nm+25 PS · +45 Nm
2.0 TDI 190Dizel190 PS · 400 Nm230 PS · 475 Nm+40 PS · +75 Nm

Ostali SEAT modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.