Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservice| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 MPI 115 | Benzin | 115 PS · 170 Nm | 120 PS · 180 Nm | +5 PS · +10 Nm |
| 2.8 V6 204 | Benzin | 204 PS · 265 Nm | 215 PS · 280 Nm | +11 PS · +15 Nm |
| 1.8 T 150 | Benzin | 150 PS · 210 Nm | 175 PS · 250 Nm | +25 PS · +40 Nm |
| 1.9 TDI 90 | Dizel | 90 PS · 202 Nm | 105 PS · 240 Nm | +15 PS · +38 Nm |
| 1.9 TDI 110 | Dizel | 110 PS · 235 Nm | 130 PS · 275 Nm | +20 PS · +40 Nm |
| 1.9 TDI PD 115 | Dizel | 115 PS · 310 Nm | 140 PS · 365 Nm | +25 PS · +55 Nm |
| 1.9 TDI PD 130 | Dizel | 130 PS · 310 Nm | 155 PS · 365 Nm | +25 PS · +55 Nm |
| 2.0 TDI PD 140 | Dizel | 140 PS · 320 Nm | 170 PS · 380 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 1.4 TSI 150 | Benzin | 150 PS · 240 Nm | 175 PS · 285 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 2.0 TSI 200 | Benzin | 200 PS · 280 Nm | 235 PS · 335 Nm | +35 PS · +55 Nm |
| 2.0 TSI 220 | Benzin | 220 PS · 350 Nm | 255 PS · 420 Nm | +35 PS · +70 Nm |
| 2.0 TDI CR 115 | Dizel | 115 PS · 250 Nm | 140 PS · 295 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 2.0 TDI CR 140 | Dizel | 140 PS · 320 Nm | 170 PS · 380 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| 2.0 TDI CR 150 | Dizel | 150 PS · 340 Nm | 180 PS · 400 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| 2.0 TDI CR 170 | Dizel | 170 PS · 350 Nm | 205 PS · 415 Nm | +35 PS · +65 Nm |
| 2.0 TDI CR 184 | Dizel | 184 PS · 380 Nm | 220 PS · 450 Nm | +36 PS · +70 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.