KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Škoda
  4. Kodiaq

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Škoda Kodiaq čip tuning – podaci o snazi Stage 1

16 motorizacija u 2 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Škoda Kodiaq I (2016–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.0 TDI 150Dizel150 PS · 340 Nm190 PS · 400 Nm+40 PS · +60 Nm
2.0 TDI 190Dizel190 PS · 400 Nm230 PS · 450 Nm+40 PS · +50 Nm
2.0 TSI 190Benzin190 PS · 320 Nm240 PS · 400 Nm+50 PS · +80 Nm
1.4 TSI 125Benzin125 PS · 200 Nm145 PS · 240 Nm+20 PS · +40 Nm
1.4 TSI ACT 150Benzin150 PS · 250 Nm175 PS · 300 Nm+25 PS · +50 Nm
1.5 TSI 150Benzin150 PS · 250 Nm175 PS · 300 Nm+25 PS · +50 Nm
2.0 TSI 180Benzin180 PS · 320 Nm210 PS · 380 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 TSI RS 245Benzin245 PS · 370 Nm285 PS · 440 Nm+40 PS · +70 Nm
2.0 TDI 116Dizel116 PS · 300 Nm140 PS · 355 Nm+24 PS · +55 Nm
2.0 TDI 200Dizel200 PS · 400 Nm240 PS · 475 Nm+40 PS · +75 Nm
2.0 BiTDI RS 240Dizel240 PS · 500 Nm290 PS · 595 Nm+50 PS · +95 Nm

Škoda Kodiaq II (2024–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.5 TSI e-TEC 150Benzin150 PS · 250 Nm175 PS · 300 Nm+25 PS · +50 Nm
2.0 TSI 204Benzin204 PS · 320 Nm240 PS · 380 Nm+36 PS · +60 Nm
2.0 TDI 150Dizel150 PS · 360 Nm180 PS · 425 Nm+30 PS · +65 Nm
2.0 TDI 193Dizel193 PS · 400 Nm235 PS · 475 Nm+42 PS · +75 Nm
1.5 TSI iV 204Hibrid204 PS · 350 Nm225 PS · 395 Nm+21 PS · +45 Nm

Ostali Škoda modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.