KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Škoda
  4. Rapid

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Škoda Rapid čip tuning – podaci o snazi Stage 1

13 motorizacija u 1 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Škoda Rapid 1. Generation (NH, 2012–2019)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.2 TSI 105Benzin105 PS · 175 Nm130 PS · 220 Nm+25 PS · +45 Nm
1.4 TSI 122Benzin122 PS · 200 Nm145 PS · 250 Nm+23 PS · +50 Nm
1.0 TSI 110Benzin110 PS · 200 Nm130 PS · 250 Nm+20 PS · +50 Nm
1.6 TDI 105Dizel105 PS · 250 Nm130 PS · 300 Nm+25 PS · +50 Nm
1.2 MPI 75Benzin75 PS · 112 Nm80 PS · 115 Nm+5 PS · +3 Nm
1.6 MPI 105Benzin105 PS · 155 Nm110 PS · 160 Nm+5 PS · +5 Nm
1.0 TSI 95Benzin95 PS · 160 Nm110 PS · 190 Nm+15 PS · +30 Nm
1.2 TSI 86Benzin86 PS · 160 Nm100 PS · 190 Nm+14 PS · +30 Nm
1.2 TSI 90Benzin90 PS · 160 Nm105 PS · 190 Nm+15 PS · +30 Nm
1.4 TSI 125Benzin125 PS · 200 Nm145 PS · 240 Nm+20 PS · +40 Nm
1.4 TDI 90Dizel90 PS · 230 Nm105 PS · 270 Nm+15 PS · +40 Nm
1.6 TDI 90Dizel90 PS · 230 Nm105 PS · 270 Nm+15 PS · +40 Nm
1.6 TDI 115Dizel115 PS · 250 Nm140 PS · 295 Nm+25 PS · +45 Nm

Ostali Škoda modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.