Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservice| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 1.2 TSI 105 | Benzin | 105 PS · 175 Nm | 130 PS · 220 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 1.4 TSI 122 | Benzin | 122 PS · 200 Nm | 145 PS · 250 Nm | +23 PS · +50 Nm |
| 1.8 TSI 160 | Benzin | 160 PS · 250 Nm | 190 PS · 310 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| 1.6 TDI 105 | Dizel | 105 PS · 250 Nm | 130 PS · 300 Nm | +25 PS · +50 Nm |
| 2.0 TDI 110 | Dizel | 110 PS · 280 Nm | 140 PS · 340 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| 2.0 TDI 140 | Dizel | 140 PS · 320 Nm | 175 PS · 390 Nm | +35 PS · +70 Nm |
| 2.0 TDI 170 | Dizel | 170 PS · 350 Nm | 210 PS · 420 Nm | +40 PS · +70 Nm |
| 1.2 TSI 110 | Benzin | 110 PS · 175 Nm | 125 PS · 210 Nm | +15 PS · +35 Nm |
| 1.4 TSI 150 | Benzin | 150 PS · 250 Nm | 175 PS · 300 Nm | +25 PS · +50 Nm |
| 2.0 TDI 150 | Dizel | 150 PS · 340 Nm | 180 PS · 400 Nm | +30 PS · +60 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.