KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Subaru

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Subaru čip tuning – podaci o snazi Stage 1

13 motorizacija u 5 modela. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije su naše iskustvo, namjerno na donjoj granici ostvarivog.

Modeli

Subaru Forester

SH (2008–2013)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.0D 147Dizel147 PS · 350 Nm180 PS · 410 Nm+33 PS · +60 Nm
2.0 XT 230Benzin230 PS · 320 Nm275 PS · 400 Nm+45 PS · +80 Nm

SJ (2013–2018)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.0D 147Dizel147 PS · 350 Nm180 PS · 410 Nm+33 PS · +60 Nm
2.0 XT 240Benzin240 PS · 350 Nm290 PS · 430 Nm+50 PS · +80 Nm

Subaru Impreza

GP/IV (2011–2016)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6i 114Benzin114 PS · 150 Nm120 PS · 160 Nm+6 PS · +10 Nm
2.0i 150Benzin150 PS · 196 Nm155 PS · 200 Nm+5 PS · +4 Nm

WRX STI VA (2014–2018)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.5 Turbo STI 300Benzin300 PS · 407 Nm355 PS · 490 Nm+55 PS · +83 Nm

Subaru Levorg

VM (2015–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6 GT 170Benzin170 PS · 250 Nm205 PS · 310 Nm+35 PS · +60 Nm

Subaru Outback

BS (2015–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.0D 150Dizel150 PS · 350 Nm185 PS · 410 Nm+35 PS · +60 Nm
2.5i 175Benzin175 PS · 235 Nm180 PS · 240 Nm+5 PS · +5 Nm

Subaru XV

GP (2012–2017)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6i 114Benzin114 PS · 150 Nm120 PS · 160 Nm+6 PS · +10 Nm
2.0i 150Benzin150 PS · 196 Nm155 PS · 200 Nm+5 PS · +4 Nm
2.0D 147Dizel147 PS · 350 Nm180 PS · 410 Nm+33 PS · +60 Nm

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.