KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Suzuki Motorrad

Podaci o snazi · Motocikli i skuteri

Suzuki Motorrad čip tuning – podaci o snazi Stage 1

16 motorizacija u 11 modela. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije su naše iskustvo, namjerno na donjoj granici ostvarivog.

Modeli

Suzuki Motorrad GSX-8S

(2023–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
776 Twin 83Benzin83 PS · 78 Nm90 PS · 85 Nm+7 PS · +7 Nm

Suzuki Motorrad GSX-R1000

K9–L6 (2009–2016)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
999 R4 185Benzin185 PS · 117 Nm195 PS · 120 Nm+10 PS · +3 Nm

/ R (2017–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
999 R4 202Benzin202 PS · 118 Nm210 PS · 120 Nm+8 PS · +2 Nm

Suzuki Motorrad GSX-R600

L1 (2011–2019)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
599 R4 125Benzin125 PS · 70 Nm130 PS · 75 Nm+5 PS · +5 Nm

Suzuki Motorrad GSX-R750

L1 (2011–2019)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
750 R4 150Benzin150 PS · 86 Nm160 PS · 90 Nm+10 PS · +4 Nm

Suzuki Motorrad GSX-S1000

(2015–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
999 R4 145Benzin145 PS · 106 Nm155 PS · 110 Nm+10 PS · +4 Nm

(2021–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
999 R4 152Benzin152 PS · 106 Nm160 PS · 110 Nm+8 PS · +4 Nm

Suzuki Motorrad Hayabusa

GEN2 (2008–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1340 R4 197Benzin197 PS · 155 Nm210 PS · 160 Nm+13 PS · +5 Nm

GEN3 (2021–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1340 R4 190Benzin190 PS · 150 Nm205 PS · 160 Nm+15 PS · +10 Nm

Suzuki Motorrad SV650

(1999–2002)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
645 V2 72Benzin72 PS · 64 Nm80 PS · 70 Nm+8 PS · +6 Nm

(2016–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
645 V2 76Benzin76 PS · 64 Nm85 PS · 70 Nm+9 PS · +6 Nm

Suzuki Motorrad V-Strom 1000

(2014–2019)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1037 V2 101Benzin101 PS · 103 Nm110 PS · 110 Nm+9 PS · +7 Nm

Suzuki Motorrad V-Strom 1050

/ XT / DE (2020–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1037 V2 107Benzin107 PS · 100 Nm115 PS · 110 Nm+8 PS · +10 Nm

Suzuki Motorrad V-Strom 650

(2004–2011)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
645 V2 67Benzin67 PS · 60 Nm75 PS · 70 Nm+8 PS · +10 Nm

/ XT (2012–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
645 V2 69Benzin69 PS · 62 Nm75 PS · 70 Nm+6 PS · +8 Nm

Suzuki Motorrad V-Strom 800DE

(2023–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
776 Twin 84Benzin84 PS · 78 Nm90 PS · 85 Nm+6 PS · +7 Nm

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.