Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservice| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 D-4D 126 | Dizel | 126 PS · 310 Nm | 160 PS · 380 Nm | +34 PS · +70 Nm |
| 2.2 D-4D 150 | Dizel | 150 PS · 310 Nm | 190 PS · 380 Nm | +40 PS · +70 Nm |
| 2.0 D-4D 116 | Dizel | 116 PS · 280 Nm | 145 PS · 340 Nm | +29 PS · +60 Nm |
| 2.2 D-4D 177 (D-CAT) | Dizel | 177 PS · 400 Nm | 220 PS · 480 Nm | +43 PS · +80 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 D-4D 112 | Dizel | 112 PS · 270 Nm | 140 PS · 320 Nm | +28 PS · +50 Nm |
| 2.0 D-4D 126 | Dizel | 126 PS · 310 Nm | 160 PS · 380 Nm | +34 PS · +70 Nm |
| 2.0 D-4D 143 | Dizel | 143 PS · 320 Nm | 175 PS · 390 Nm | +32 PS · +70 Nm |
| 2.2 D-4D 150 | Dizel | 150 PS · 340 Nm | 190 PS · 420 Nm | +40 PS · +80 Nm |
| 2.2 D-CAT 177 | Dizel | 177 PS · 400 Nm | 215 PS · 470 Nm | +38 PS · +70 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.