KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. BMW
  4. 4er

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

BMW 4er čip tuning – podaci o snazi Stage 1

12 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

BMW 4er F32/F33/F36 (2013–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
420i 184Benzin184 PS · 270 Nm225 PS · 330 Nm+41 PS · +60 Nm
430i 252Benzin252 PS · 350 Nm305 PS · 430 Nm+53 PS · +80 Nm
440i 326Benzin326 PS · 450 Nm385 PS · 540 Nm+59 PS · +90 Nm
418d 150Dizel150 PS · 320 Nm190 PS · 400 Nm+40 PS · +80 Nm
420d 190Dizel190 PS · 400 Nm235 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
430d 258Dizel258 PS · 560 Nm320 PS · 680 Nm+62 PS · +120 Nm
435d xDrive 313Dizel313 PS · 630 Nm370 PS · 720 Nm+57 PS · +90 Nm

BMW 4er G22/G23/G26 (2020–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
420i 184Benzin184 PS · 300 Nm230 PS · 380 Nm+46 PS · +80 Nm
430i 245Benzin245 PS · 400 Nm300 PS · 500 Nm+55 PS · +100 Nm
M440i xDrive 374Benzin374 PS · 500 Nm440 PS · 600 Nm+66 PS · +100 Nm
420d 190Dizel190 PS · 400 Nm235 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
430d xDrive 286Dizel286 PS · 650 Nm355 PS · 790 Nm+69 PS · +140 Nm

Ostali BMW modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.