KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. BMW
  4. X4

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

BMW X4 čip tuning – podaci o snazi Stage 1

12 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

BMW X4 F26 (2014–2018)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
xDrive20i 184Benzin184 PS · 270 Nm225 PS · 330 Nm+41 PS · +60 Nm
xDrive28i 245Benzin245 PS · 350 Nm300 PS · 430 Nm+55 PS · +80 Nm
xDrive35i 306Benzin306 PS · 400 Nm360 PS · 480 Nm+54 PS · +80 Nm
xDrive20d 190Dizel190 PS · 400 Nm235 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
xDrive30d 258Dizel258 PS · 560 Nm320 PS · 680 Nm+62 PS · +120 Nm
xDrive35d 313Dizel313 PS · 630 Nm370 PS · 720 Nm+57 PS · +90 Nm

BMW X4 G02 (2018–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
xDrive20i 184Benzin184 PS · 290 Nm230 PS · 370 Nm+46 PS · +80 Nm
xDrive30i 252Benzin252 PS · 350 Nm305 PS · 430 Nm+53 PS · +80 Nm
M40i 354Benzin354 PS · 500 Nm420 PS · 600 Nm+66 PS · +100 Nm
xDrive20d 190Dizel190 PS · 400 Nm235 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
xDrive30d 265Dizel265 PS · 620 Nm330 PS · 750 Nm+65 PS · +130 Nm
M40d 326Dizel326 PS · 680 Nm400 PS · 800 Nm+74 PS · +120 Nm

Ostali BMW modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.