KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. BMW
  4. X6

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

BMW X6 čip tuning – podaci o snazi Stage 1

15 motorizacija u 3 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

BMW X6 E71 (2008–2014)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
xDrive30d 245Dizel245 PS · 540 Nm310 PS · 670 Nm+65 PS · +130 Nm
xDrive40d 306Dizel306 PS · 600 Nm365 PS · 700 Nm+59 PS · +100 Nm
xDrive35i 306Benzin306 PS · 400 Nm360 PS · 480 Nm+54 PS · +80 Nm
xDrive50i 407Benzin407 PS · 600 Nm480 PS · 720 Nm+73 PS · +120 Nm
xDrive35d 286Dizel286 PS · 580 Nm345 PS · 680 Nm+59 PS · +100 Nm
M50d 381Dizel381 PS · 740 Nm455 PS · 870 Nm+74 PS · +130 Nm
xDrive35i N54 306Benzin306 PS · 400 Nm375 PS · 500 Nm+69 PS · +100 Nm

BMW X6 F16 (2014–2019)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
xDrive30d 258Dizel258 PS · 560 Nm320 PS · 680 Nm+62 PS · +120 Nm
xDrive40d 313Dizel313 PS · 630 Nm375 PS · 740 Nm+62 PS · +110 Nm
M50d 381Dizel381 PS · 740 Nm450 PS · 850 Nm+69 PS · +110 Nm
xDrive50i 450Benzin450 PS · 650 Nm530 PS · 780 Nm+80 PS · +130 Nm

BMW X6 G06 (2019–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
xDrive40i 340Benzin340 PS · 450 Nm415 PS · 560 Nm+75 PS · +110 Nm
xDrive30d 265Dizel265 PS · 620 Nm330 PS · 750 Nm+65 PS · +130 Nm
xDrive40d 340Dizel340 PS · 700 Nm415 PS · 830 Nm+75 PS · +130 Nm
M50d 400Dizel400 PS · 760 Nm470 PS · 870 Nm+70 PS · +110 Nm

Ostali BMW modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.