KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Renault
  4. Kadjar

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Renault Kadjar čip tuning – podaci o snazi Stage 1

8 motorizacija u 1 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Renault Kadjar I (2015–2022)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.2 TCe 130Benzin130 PS · 205 Nm155 PS · 250 Nm+25 PS · +45 Nm
1.6 TCe 165Benzin165 PS · 250 Nm195 PS · 300 Nm+30 PS · +50 Nm
1.3 TCe 140Benzin140 PS · 240 Nm165 PS · 290 Nm+25 PS · +50 Nm
1.3 TCe 160Benzin160 PS · 260 Nm190 PS · 310 Nm+30 PS · +50 Nm
1.5 dCi 110Dizel110 PS · 260 Nm135 PS · 310 Nm+25 PS · +50 Nm
1.6 dCi 130Dizel130 PS · 320 Nm160 PS · 380 Nm+30 PS · +60 Nm
1.5 Blue dCi 115Dizel115 PS · 260 Nm140 PS · 310 Nm+25 PS · +50 Nm
1.7 Blue dCi 150Dizel150 PS · 340 Nm185 PS · 400 Nm+35 PS · +60 Nm

Ostali Renault modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.