KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Renault
  4. Trafic

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Renault Trafic čip tuning – podaci o snazi Stage 1

8 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Renault Trafic III (2014–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.6 dCi 120Dizel120 PS · 320 Nm150 PS · 370 Nm+30 PS · +50 Nm
1.6 dCi 145Dizel145 PS · 340 Nm178 PS · 390 Nm+33 PS · +50 Nm
2.0 dCi 170Dizel170 PS · 380 Nm205 PS · 440 Nm+35 PS · +60 Nm

Renault Trafic II (2001-2014)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.9 dCi 82Dizel82 PS · 180 Nm100 PS · 220 Nm+18 PS · +40 Nm
1.9 dCi 100Dizel100 PS · 240 Nm125 PS · 290 Nm+25 PS · +50 Nm
2.0 dCi 90Dizel90 PS · 240 Nm110 PS · 290 Nm+20 PS · +50 Nm
2.0 dCi 115Dizel115 PS · 290 Nm145 PS · 350 Nm+30 PS · +60 Nm
2.5 dCi 146Dizel146 PS · 320 Nm180 PS · 390 Nm+34 PS · +70 Nm

Ostali Renault modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.