KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Renault
  4. Master

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Renault Master čip tuning – podaci o snazi Stage 1

11 motorizacija u 2 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Renault Master III (2010–2024)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.3 dCi 100Dizel100 PS · 285 Nm125 PS · 340 Nm+25 PS · +55 Nm
2.3 dCi 125Dizel125 PS · 310 Nm155 PS · 370 Nm+30 PS · +60 Nm
2.3 dCi 135Dizel135 PS · 340 Nm165 PS · 400 Nm+30 PS · +60 Nm
2.3 dCi 145Dizel145 PS · 360 Nm175 PS · 430 Nm+30 PS · +70 Nm
2.3 dCi 150Dizel150 PS · 350 Nm185 PS · 410 Nm+35 PS · +60 Nm
2.3 dCi 165 Twin TurboDizel165 PS · 380 Nm200 PS · 440 Nm+35 PS · +60 Nm
2.3 dCi 180 Twin TurboDizel180 PS · 400 Nm210 PS · 460 Nm+30 PS · +60 Nm

Renault Master II (1998-2010)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.5 dCi 100Dizel100 PS · 260 Nm125 PS · 310 Nm+25 PS · +50 Nm
2.5 dCi 120Dizel120 PS · 300 Nm150 PS · 360 Nm+30 PS · +60 Nm
2.5 dCi 146Dizel146 PS · 320 Nm180 PS · 390 Nm+34 PS · +70 Nm
3.0 dCi 136Dizel136 PS · 350 Nm170 PS · 420 Nm+34 PS · +70 Nm

Ostali Renault modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.