KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Renault
  4. Megane

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Renault Megane čip tuning – podaci o snazi Stage 1

8 motorizacija u 1 generacija. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača; vrijednosti nakon optimizacije naše iskustvo na donjoj granici ostvarivog.

Renault Megane II (2002-2008)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.5 dCi 80Dizel80 PS · 185 Nm100 PS · 220 Nm+20 PS · +35 Nm
1.5 dCi 86Dizel86 PS · 200 Nm105 PS · 240 Nm+19 PS · +40 Nm
1.5 dCi 106Dizel106 PS · 240 Nm130 PS · 290 Nm+24 PS · +50 Nm
1.9 dCi 120Dizel120 PS · 270 Nm150 PS · 330 Nm+30 PS · +60 Nm
1.9 dCi 130Dizel130 PS · 300 Nm160 PS · 360 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 dCi 150Dizel150 PS · 340 Nm185 PS · 410 Nm+35 PS · +70 Nm
2.0 16V Turbo 163Benzin163 PS · 270 Nm195 PS · 330 Nm+32 PS · +60 Nm
2.0 16V Turbo RS 225Benzin225 PS · 300 Nm270 PS · 360 Nm+45 PS · +60 Nm

Ostali Renault modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.