Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePodaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji
25 motorizacija u 3 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 2.5 TDI 88 | Dizel | 88 PS · 195 Nm | 105 PS · 230 Nm | +17 PS · +35 Nm |
| 2.5 TDI 102 | Dizel | 102 PS · 250 Nm | 120 PS · 290 Nm | +18 PS · +40 Nm |
| 2.5 TDI 151 | Dizel | 151 PS · 295 Nm | 175 PS · 350 Nm | +24 PS · +55 Nm |
| 1.9 TD 68 | Dizel | 68 PS · 160 Nm | 85 PS · 190 Nm | +17 PS · +30 Nm |
| 2.4 D 78 | Dizel | 78 PS · 164 Nm | 80 PS · 175 Nm | +2 PS · +11 Nm |
| 2.5 TDI 111 | Dizel | 111 PS · 269 Nm | 135 PS · 320 Nm | +24 PS · +51 Nm |
| 2.0 MPI 84 | Benzin | 84 PS · 159 Nm | 90 PS · 170 Nm | +6 PS · +11 Nm |
| 2.5 MPI 115 | Benzin | 115 PS · 190 Nm | 120 PS · 205 Nm | +5 PS · +15 Nm |
| 2.8 VR6 140 | Benzin | 140 PS · 240 Nm | 150 PS · 255 Nm | +10 PS · +15 Nm |
| 2.8 VR6 204 | Benzin | 204 PS · 245 Nm | 220 PS · 260 Nm | +16 PS · +15 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 1.9 TDI PD 86 | Dizel | 86 PS · 200 Nm | 105 PS · 240 Nm | +19 PS · +40 Nm |
| 1.9 TDI PD 105 | Dizel | 105 PS · 250 Nm | 130 PS · 300 Nm | +25 PS · +50 Nm |
| 2.5 TDI PD 130 | Dizel | 130 PS · 340 Nm | 160 PS · 410 Nm | +30 PS · +70 Nm |
| 2.5 TDI PD 174 | Dizel | 174 PS · 400 Nm | 215 PS · 480 Nm | +41 PS · +80 Nm |
| 2.0 MPI 115 | Benzin | 115 PS · 170 Nm | 120 PS · 180 Nm | +5 PS · +10 Nm |
| 3.2 V6 235 | Benzin | 235 PS · 315 Nm | 250 PS · 340 Nm | +15 PS · +25 Nm |
| 1.9 TDI PD 84 | Dizel | 84 PS · 200 Nm | 100 PS · 240 Nm | +16 PS · +40 Nm |
| 2.5 TDI PD 96 | Dizel | 96 PS · 250 Nm | 115 PS · 295 Nm | +19 PS · +45 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 84 | Dizel | 84 PS · 220 Nm | 105 PS · 270 Nm | +21 PS · +50 Nm |
| 2.0 TDI CR 102 | Dizel | 102 PS · 250 Nm | 125 PS · 300 Nm | +23 PS · +50 Nm |
| 2.0 TDI CR 114 | Dizel | 114 PS · 250 Nm | 140 PS · 300 Nm | +26 PS · +50 Nm |
| 2.0 TDI CR 140 | Dizel | 140 PS · 340 Nm | 175 PS · 410 Nm | +35 PS · +70 Nm |
| 2.0 BiTDI CR 180 | Dizel | 180 PS · 400 Nm | 215 PS · 470 Nm | +35 PS · +70 Nm |
| 2.0 TSI 150 | Benzin | 150 PS · 240 Nm | 175 PS · 290 Nm | +25 PS · +50 Nm |
| 2.0 TSI 204 | Benzin | 204 PS · 350 Nm | 240 PS · 420 Nm | +36 PS · +70 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.