KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Volkswagen
  4. Arteon

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Volkswagen Arteon čip tuning – podaci o snazi Stage 1

10 motorizacija u 2 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Volkswagen Arteon 3H (2017–)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
Arteon R 320Benzin320 PS · 420 Nm365 PS · 490 Nm+45 PS · +70 Nm

Volkswagen Arteon 1. Generation (3H, 2017–2024)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.5 TSI 150Benzin150 PS · 250 Nm180 PS · 310 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 TSI 190Benzin190 PS · 320 Nm225 PS · 390 Nm+35 PS · +70 Nm
2.0 TSI 272Benzin272 PS · 350 Nm320 PS · 430 Nm+48 PS · +80 Nm
2.0 TSI 280Benzin280 PS · 350 Nm330 PS · 430 Nm+50 PS · +80 Nm
2.0 TDI 150Dizel150 PS · 340 Nm190 PS · 410 Nm+40 PS · +70 Nm
2.0 TDI 190Dizel190 PS · 400 Nm230 PS · 480 Nm+40 PS · +80 Nm
2.0 TDI 200Dizel200 PS · 400 Nm245 PS · 480 Nm+45 PS · +80 Nm
Arteon R 320Benzin320 PS · 420 Nm365 PS · 490 Nm+45 PS · +70 Nm
1.4 TSI eHybrid 218Hibrid218 PS · 400 Nm245 PS · 440 Nm+27 PS · +40 Nm

Ostali Volkswagen modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.