KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Volkswagen
  4. CC

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Volkswagen CC čip tuning – podaci o snazi Stage 1

12 motorizacija u 2 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Volkswagen CC Passat CC (357, 2008–2012)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.8 TSI 160Benzin160 PS · 250 Nm190 PS · 300 Nm+30 PS · +50 Nm
2.0 TSI 200Benzin200 PS · 280 Nm235 PS · 335 Nm+35 PS · +55 Nm
3.6 V6 FSI 300Benzin300 PS · 350 Nm320 PS · 375 Nm+20 PS · +25 Nm
2.0 TDI PD 170Dizel170 PS · 350 Nm205 PS · 415 Nm+35 PS · +65 Nm
2.0 TDI CR 140Dizel140 PS · 320 Nm170 PS · 380 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 TDI CR 170Dizel170 PS · 350 Nm205 PS · 415 Nm+35 PS · +65 Nm

Volkswagen CC CC (358, 2012–2016)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.8 TSI 160Benzin160 PS · 250 Nm190 PS · 300 Nm+30 PS · +50 Nm
2.0 TSI 210Benzin210 PS · 280 Nm250 PS · 335 Nm+40 PS · +55 Nm
3.6 V6 FSI 300Benzin300 PS · 350 Nm320 PS · 375 Nm+20 PS · +25 Nm
2.0 TDI 140Dizel140 PS · 320 Nm170 PS · 380 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 TDI 170Dizel170 PS · 350 Nm205 PS · 415 Nm+35 PS · +65 Nm
2.0 TDI 177Dizel177 PS · 380 Nm215 PS · 450 Nm+38 PS · +70 Nm

Ostali Volkswagen modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.