KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Volkswagen
  4. Caddy

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Volkswagen Caddy čip tuning – podaci o snazi Stage 1

30 motorizacija u 4 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Volkswagen Caddy 4. Generation (2K Facelift, 2015–2020)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.2 TSI 84Benzin84 PS · 160 Nm100 PS · 200 Nm+16 PS · +40 Nm
1.4 TSI 125Benzin125 PS · 220 Nm150 PS · 280 Nm+25 PS · +60 Nm
2.0 TDI 102Dizel102 PS · 250 Nm130 PS · 300 Nm+28 PS · +50 Nm
2.0 TDI 122Dizel122 PS · 320 Nm155 PS · 390 Nm+33 PS · +70 Nm
2.0 TDI 150Dizel150 PS · 340 Nm190 PS · 410 Nm+40 PS · +70 Nm
1.0 TSI 102Benzin102 PS · 175 Nm120 PS · 210 Nm+18 PS · +35 Nm
1.4 TGI 110Gas110 PS · 200 Nm130 PS · 240 Nm+20 PS · +40 Nm
2.0 TDI 75Dizel75 PS · 225 Nm90 PS · 270 Nm+15 PS · +45 Nm
2.0 TDI 110Dizel110 PS · 250 Nm135 PS · 295 Nm+25 PS · +45 Nm

Volkswagen Caddy 5. Generation (SB, 2020–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.5 TSI 114Benzin114 PS · 220 Nm135 PS · 280 Nm+21 PS · +60 Nm
2.0 TDI 102Dizel102 PS · 280 Nm130 PS · 340 Nm+28 PS · +60 Nm
2.0 TDI 122Dizel122 PS · 320 Nm155 PS · 390 Nm+33 PS · +70 Nm
1.5 eTSI 116Benzin116 PS · 220 Nm135 PS · 265 Nm+19 PS · +45 Nm
2.0 TDI 75Dizel75 PS · 250 Nm90 PS · 295 Nm+15 PS · +45 Nm
2.0 TDI 150Dizel150 PS · 360 Nm185 PS · 430 Nm+35 PS · +70 Nm

Volkswagen Caddy 3. Generation (2K, 2003–2010)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.4 MPI 75Benzin75 PS · 126 Nm80 PS · 135 Nm+5 PS · +9 Nm
1.6 MPI 102Benzin102 PS · 148 Nm110 PS · 155 Nm+8 PS · +7 Nm
2.0 EcoFuel 109Gas109 PS · 160 Nm115 PS · 170 Nm+6 PS · +10 Nm
2.0 SDI 70Dizel70 PS · 140 Nm75 PS · 150 Nm+5 PS · +10 Nm
1.9 TDI PD 75Dizel75 PS · 195 Nm90 PS · 230 Nm+15 PS · +35 Nm
1.9 TDI PD 105Dizel105 PS · 250 Nm130 PS · 295 Nm+25 PS · +45 Nm
2.0 TDI PD 140Dizel140 PS · 320 Nm170 PS · 380 Nm+30 PS · +60 Nm

Volkswagen Caddy 3. Generation Facelift (2K, 2010–2015)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
1.2 TSI 86Benzin86 PS · 160 Nm100 PS · 190 Nm+14 PS · +30 Nm
1.2 TSI 105Benzin105 PS · 175 Nm125 PS · 210 Nm+20 PS · +35 Nm
1.6 MPI 102Benzin102 PS · 148 Nm110 PS · 155 Nm+8 PS · +7 Nm
1.6 TDI 75Dizel75 PS · 195 Nm90 PS · 230 Nm+15 PS · +35 Nm
1.6 TDI 102Dizel102 PS · 250 Nm125 PS · 295 Nm+23 PS · +45 Nm
2.0 TDI 110Dizel110 PS · 250 Nm135 PS · 295 Nm+25 PS · +45 Nm
2.0 TDI 140Dizel140 PS · 320 Nm170 PS · 380 Nm+30 PS · +60 Nm
2.0 TDI 170Dizel170 PS · 350 Nm205 PS · 415 Nm+35 PS · +65 Nm

Ostali Volkswagen modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.