Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePodaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji
13 motorizacija u 2 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 | Dizel | 180 PS · 420 Nm | 215 PS · 480 Nm | +35 PS · +60 Nm |
| 3.0 V6 TDI 204 | Dizel | 204 PS · 500 Nm | 250 PS · 580 Nm | +46 PS · +80 Nm |
| 3.0 V6 TDI 258 | Dizel | 258 PS · 580 Nm | 300 PS · 650 Nm | +42 PS · +70 Nm |
| 2.0 TSI 160 | Benzin | 160 PS · 300 Nm | 190 PS · 360 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| 2.0 TDI 122 | Dizel | 122 PS · 340 Nm | 150 PS · 405 Nm | +28 PS · +65 Nm |
| 2.0 TDI 140 | Dizel | 140 PS · 340 Nm | 170 PS · 405 Nm | +30 PS · +65 Nm |
| 2.0 TDI 163 | Dizel | 163 PS · 400 Nm | 200 PS · 475 Nm | +37 PS · +75 Nm |
| 3.0 V6 TDI 163 | Dizel | 163 PS · 450 Nm | 200 PS · 535 Nm | +37 PS · +85 Nm |
| 3.0 V6 TDI 224 | Dizel | 224 PS · 550 Nm | 275 PS · 655 Nm | +51 PS · +105 Nm |
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 2.3 TSI 302 | Benzin | 302 PS · 452 Nm | 355 PS · 540 Nm | +53 PS · +88 Nm |
| 2.0 TDI 170 | Dizel | 170 PS · 405 Nm | 205 PS · 480 Nm | +35 PS · +75 Nm |
| 2.0 BiTDI 205 | Dizel | 205 PS · 500 Nm | 250 PS · 595 Nm | +45 PS · +95 Nm |
| 3.0 V6 TDI 240 | Dizel | 240 PS · 600 Nm | 295 PS · 715 Nm | +55 PS · +115 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.