Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePodaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji
14 motorizacija u 1 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 1.9 TDI 90 | Dizel | 90 PS · 210 Nm | 105 PS · 250 Nm | +15 PS · +40 Nm |
| 1.9 TDI 110 | Dizel | 110 PS · 235 Nm | 130 PS · 280 Nm | +20 PS · +45 Nm |
| 1.9 TDI PD 100 | Dizel | 100 PS · 240 Nm | 125 PS · 290 Nm | +25 PS · +50 Nm |
| 1.9 TDI PD 115 | Dizel | 115 PS · 285 Nm | 140 PS · 340 Nm | +25 PS · +55 Nm |
| 1.9 TDI PD 130 | Dizel | 130 PS · 310 Nm | 160 PS · 370 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| 1.9 TDI PD 150 | Dizel | 150 PS · 320 Nm | 185 PS · 380 Nm | +35 PS · +60 Nm |
| 1.8 T 150 | Benzin | 150 PS · 210 Nm | 180 PS · 260 Nm | +30 PS · +50 Nm |
| 1.8 T 180 | Benzin | 180 PS · 235 Nm | 220 PS · 290 Nm | +40 PS · +55 Nm |
| 1.4 16V 75 | Benzin | 75 PS · 126 Nm | 80 PS · 135 Nm | +5 PS · +9 Nm |
| 1.6 16V 105 | Benzin | 105 PS · 148 Nm | 110 PS · 155 Nm | +5 PS · +7 Nm |
| 2.0 MPI 115 | Benzin | 115 PS · 170 Nm | 120 PS · 180 Nm | +5 PS · +10 Nm |
| 2.3 V5 150 | Benzin | 150 PS · 205 Nm | 160 PS · 220 Nm | +10 PS · +15 Nm |
| 2.3 V5 170 | Benzin | 170 PS · 220 Nm | 180 PS · 235 Nm | +10 PS · +15 Nm |
| 1.9 SDI 68 | Dizel | 68 PS · 133 Nm | 70 PS · 140 Nm | +2 PS · +7 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.