KENBESTvoj softver motora.

  1. Početna
  2. Vozila
  3. Volkswagen
  4. Crafter

Podaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji

Volkswagen Crafter čip tuning – podaci o snazi Stage 1

12 motorizacija u 2 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.

Volkswagen Crafter 1. Generation (2E/2F, 2006–2016)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.5 TDI 109Dizel109 PS · 280 Nm130 PS · 330 Nm+21 PS · +50 Nm
2.5 TDI 136Dizel136 PS · 350 Nm165 PS · 410 Nm+29 PS · +60 Nm
2.5 TDI 163Dizel163 PS · 400 Nm190 PS · 470 Nm+27 PS · +70 Nm
2.0 TDI 136Dizel136 PS · 340 Nm170 PS · 410 Nm+34 PS · +70 Nm
2.0 BiTDI 163Dizel163 PS · 400 Nm195 PS · 470 Nm+32 PS · +70 Nm
2.5 TDI 88Dizel88 PS · 220 Nm105 PS · 260 Nm+17 PS · +40 Nm
2.0 TDI 109Dizel109 PS · 300 Nm135 PS · 355 Nm+26 PS · +55 Nm
2.0 BiTDI 143Dizel143 PS · 340 Nm175 PS · 405 Nm+32 PS · +65 Nm

Volkswagen Crafter 2. Generation (SY/SZ, 2016–2025)

MotorizacijaGorivoSerijaStage 1Dobitak
2.0 TDI 102Dizel102 PS · 300 Nm130 PS · 370 Nm+28 PS · +70 Nm
2.0 TDI 140Dizel140 PS · 340 Nm175 PS · 410 Nm+35 PS · +70 Nm
2.0 TDI 177Dizel177 PS · 410 Nm210 PS · 480 Nm+33 PS · +70 Nm
2.0 TDI 122Dizel122 PS · 340 Nm150 PS · 405 Nm+28 PS · +65 Nm

Ostali Volkswagen modeli

Imaš radionicu?

Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.

Na fileservice

Vlasnik si vozila?

Pošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.

Pošalji upit

Neobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.