Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePodaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji
11 motorizacija u 1 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 1.0 TSI 115 | Benzin | 115 PS · 200 Nm | 135 PS · 240 Nm | +20 PS · +40 Nm |
| 1.2 TSI 85 | Benzin | 85 PS · 160 Nm | 100 PS · 190 Nm | +15 PS · +30 Nm |
| 1.2 TSI 110 | Benzin | 110 PS · 175 Nm | 130 PS · 210 Nm | +20 PS · +35 Nm |
| 1.4 TSI 125 | Benzin | 125 PS · 200 Nm | 145 PS · 240 Nm | +20 PS · +40 Nm |
| 1.4 TSI 150 | Benzin | 150 PS · 250 Nm | 175 PS · 300 Nm | +25 PS · +50 Nm |
| 1.5 TSI 130 | Benzin | 130 PS · 200 Nm | 155 PS · 240 Nm | +25 PS · +40 Nm |
| 1.5 TSI 150 | Benzin | 150 PS · 250 Nm | 175 PS · 300 Nm | +25 PS · +50 Nm |
| 1.6 TDI 90 | Dizel | 90 PS · 230 Nm | 110 PS · 275 Nm | +20 PS · +45 Nm |
| 1.6 TDI 110 | Dizel | 110 PS · 250 Nm | 135 PS · 295 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 1.6 TDI 115 | Dizel | 115 PS · 250 Nm | 140 PS · 295 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 2.0 TDI 150 | Dizel | 150 PS · 340 Nm | 185 PS · 405 Nm | +35 PS · +65 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.