Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePodaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji
9 motorizacija u 1 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 MPI 102 | Benzin | 102 PS · 148 Nm | 110 PS · 155 Nm | +8 PS · +7 Nm |
| 1.4 TSI 122 | Benzin | 122 PS · 200 Nm | 145 PS · 240 Nm | +23 PS · +40 Nm |
| 1.4 TSI 140 | Benzin | 140 PS · 220 Nm | 165 PS · 265 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 1.4 TSI 170 | Benzin | 170 PS · 240 Nm | 200 PS · 290 Nm | +30 PS · +50 Nm |
| 1.9 TDI PD 105 | Dizel | 105 PS · 250 Nm | 130 PS · 295 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 2.0 TDI PD 140 | Dizel | 140 PS · 320 Nm | 170 PS · 380 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| 1.6 TDI 105 | Dizel | 105 PS · 250 Nm | 130 PS · 295 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 2.0 TDI CR 110 | Dizel | 110 PS · 250 Nm | 135 PS · 295 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 2.0 TDI CR 140 | Dizel | 140 PS · 320 Nm | 170 PS · 380 Nm | +30 PS · +60 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.