Imaš radionicu?
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePodaci o snazi · Automobili, SUV i kombiji
14 motorizacija u 1 generacija. Serijske i neobavezujuće orijentacione Stage 1 vrijednosti za uporediva vozila. Mogućnost optimizacije provjerava se za konkretno vozilo i ECU.
| Motorizacija | Gorivo | Serija | Stage 1 | Dobitak |
|---|---|---|---|---|
| 1.4 TSI 122 | Benzin | 122 PS · 200 Nm | 145 PS · 240 Nm | +23 PS · +40 Nm |
| 1.4 TSI 125 | Benzin | 125 PS · 200 Nm | 145 PS · 240 Nm | +20 PS · +40 Nm |
| 1.4 TSI 160 | Benzin | 160 PS · 240 Nm | 190 PS · 290 Nm | +30 PS · +50 Nm |
| 2.0 TSI 200 | Benzin | 200 PS · 280 Nm | 235 PS · 335 Nm | +35 PS · +55 Nm |
| 2.0 TSI 210 | Benzin | 210 PS · 280 Nm | 250 PS · 335 Nm | +40 PS · +55 Nm |
| 2.0 TSI GTS 220 | Benzin | 220 PS · 350 Nm | 260 PS · 420 Nm | +40 PS · +70 Nm |
| 2.0 TSI R 265 | Benzin | 265 PS · 350 Nm | 315 PS · 420 Nm | +50 PS · +70 Nm |
| 2.0 TSI R 280 | Benzin | 280 PS · 350 Nm | 330 PS · 420 Nm | +50 PS · +70 Nm |
| 1.6 TDI 105 | Dizel | 105 PS · 250 Nm | 130 PS · 295 Nm | +25 PS · +45 Nm |
| 2.0 TDI 140 | Dizel | 140 PS · 320 Nm | 170 PS · 380 Nm | +30 PS · +60 Nm |
| 2.0 TDI 150 | Dizel | 150 PS · 340 Nm | 185 PS · 405 Nm | +35 PS · +65 Nm |
| 2.0 TDI 170 | Dizel | 170 PS · 350 Nm | 205 PS · 415 Nm | +35 PS · +65 Nm |
| 2.0 TDI 177 | Dizel | 177 PS · 380 Nm | 215 PS · 450 Nm | +38 PS · +70 Nm |
| 2.0 TDI 184 | Dizel | 184 PS · 380 Nm | 225 PS · 450 Nm | +41 PS · +70 Nm |
Uploaduj fajl, Stage 1 se vraća za par minuta – danonoćno preko fileservicea. Početni kredit za nove radionice.
Na fileservicePošalji upit direktno ili preko partnerske radionice u blizini – podešavanje u svakom slučaju dolazi od KENBES-a.
Pošalji upitNeobavezujuće orijentacione vrijednosti. Serijske vrijednosti su podaci proizvođača, vrijednosti nakon optimizacije iskustvo sa uporedivim vozilima – nisu garantovana osobina. Stvarni dobitak zavisi od stanja pojedinačnog vozila, kvaliteta goriva, serijskih tolerancija i ugrađenih komponenti. Povećanje snage podliježe upisu prema § 19 st. 2 StVZO u Njemačkoj. Zahvati u sisteme za pročišćavanje izduvnih gasova se ne nude.